MOTORLU GARAJ KAPILARI  
  Otomobilinizden çıkmadan garajınıza girebilirsiniz. Uzaktan kumandanıza bastığınızda garaj kapısı hemen otomatik olarak açılacaktır. Entegre ışık otomatik olarak yanacak ve sönecektir. Ailenizi ve malınızı korur. Önüne bir engel çıktığında kapı hemen duracak ve yeniden açılmaya başlayacaktır. Kimse yaralanmayacaktır. Kapı, yavaş bir şekilde hareket ettiği için açılıp kapanmadan dolayı zarar görmez. Garaj kapısı kapandığında, otomatik olarak kilitlenerek hırsızlığa karşı önlem oluşturur. Elektrik kesintilerinden etkilenmez. Manuel kilit açma sistemi ve acil durum pili sayesinde, ne olursa olsun rahatça garaja girip çıkabilirsiniz!  
 
 
MOTORLU BAHÇE KAPILARI
Yola park etmeden açabilirsiniz. Uzaktan kumandaya tek tıklamanızlabirkaç saniye içinde bahçe kapınız açılacaktır. Çıktığınızda, arkanızdan otomatik olarak kapanacaktır. Uzun dönemli güvenlik. Derhal hareket etmeyi bırakan engel tanıma sistemi sayesinde kimse zarar görmeyecektir. Bahçe kapınızın kilitlerikapandıktan sonra, açılmaya karşı tam koruma sağlanacaktır. Ayrıca, yavaş bir şekilde hareket ettiği için kapınızın ömrü daha uzun olacaktır. Her şeyi düşündük: elektrik kesintilerini de! Bahçe kapınız elle kullanılan bir kilit açma sistemi ile ve de opsiyonel olarak bir acil durum piliyle çalışmaktadır.
 
ENDÜSTRİYEL KAPILAR
Seksiyonel kapılar hızlı trafik akışı sağlayan, tesisinizi ve garajınızı sıcaktan soğuktan koruyan,
tozdan arıtan, ortamın havasını muhafaza eden, emniyetli, açık görüş sunan, istenilen boyutlarda, yapının şekline uygun yataklama seçenekleri, dayanıklılığı, kolay uygulanabilirliliği ve uzun ömürlü kullanımı ile sizlere sunulmaktadır.
 
BARİYER SİSTEMLERİ